STM-1 (155 Mbps)

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
2748 2751 2745
 
SFP-155M-L40D Fiberworks SFP, L1.1, 100/155Mbps, DDM, 40km 1310nm, 25dB, SM
Varenr: SFP-155M-L40D
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-155M-L80D Fiberworks SFP, L1.2, 100/155Mbps, DDM, 80km 1550nm, 28dB, SM
Varenr: SFP-155M-L80D
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-155M-L15D Fiberworks SFP, S1.1, 100/155Mbps, DDM, 15km 1310nm, 14dB, SM
Varenr: SFP-155M-L15D
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.