CSFP BiDi

cSFP er en "dobbel SFP Bi-Di" hvor man terminerer to samband på hver sin enkeltfiber i samme transceiver. Konnektortypen er LC duplex (eller egentlig to ganger LC simplex).



Du kan lese mer om de ulike transceivertypene her.

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
20746 35820 17008 27054
 
CSFP-FE-2BX10D-43-A Fiberworks3FE65107AA CSFP Dual BiDi, 100M, DDM, SM, 10km TX/RX=1490/1310nm, 13dB, LC, Alcatel
Varenr:  CSFP-FE-2BX10D-43-A
CSFP-FE-2BX10D-53-A Fiberworks3FE65107AA CSFP Dual BiDi, 100M, DDM, SM, 10km TX/RX=1550/1310nm, 13dB, LC, Alcatel
Varenr:  CSFP-FE-2BX10D-53-A
CSFP-GE-2BX10D-43 Fiberworks CSFP Dual BiDi, GigE, DDM, SM, 10km TX/RX=1490/1310nm, 13dB, LC
Varenr: CSFP-GE-2BX10D-43
Lagerbeholdning:
Utvid
CSFP-GE-2BX10D-53 Fiberworks CSFP Dual BiDi, GigE, DDM, SM, 10km TX/RX=1550/1310nm, 13dB, LC
Varenr: CSFP-GE-2BX10D-53
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.