Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 3 4 5 > >>
 
P-7A2-A4W-SCU-DRP-xx  Abonnentkabel, G2, 1xSC/UPC  åpen G.657.A2, Hvit 4.5mm, terminert på kabel
Varenr: P-7A2-A4W-SCU-DRP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-7A2-S3W-LCU-SCA-xx  Abonnentsnor FTTH, LC/UPC-SC/APC G.657.A2 SM 9/125, Simplex 3 mm, hvit
Varenr: P-7A2-S3W-LCU-SCA-xx
Lagerbeholdning: Nyheter
Utvid
P-7A2-S3W-LCU-SCU-xx  Abonnentsnor FTTH, LC/UPC-SC/UPC G.657.A2 SM 9/125, Simplex 3 mm, hvit
Varenr: P-7A2-S3W-LCU-SCU-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-7A2-S3W-SCA-SCA-xx  Abonnentsnor FTTH, SC/APC-SC/APC G.657.A2 SM 9/125, Simplex 3 mm, hvit
Varenr: P-7A2-S3W-SCA-SCA-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-7A2-S3W-SCA-SCU-xx  Abonnentsnor FTTH, SC/APC-SC/UPC G.657.A2 SM 9/125, Simplex 3 mm, hvit
Varenr: P-7A2-S3W-SCA-SCU-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-7A2-S3W-SCU-SCU-xx  Abonnentsnor FTTH, SC/UPC-SC/UPC G.657.A2 SM 9/125, Simplex 3 mm, hvit
Varenr: P-7A2-S3W-SCU-SCU-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-7A2-D4W-LCA-DRP-xx  Dropkabel FTTH, åpen ende, 2xLC/APC G.657.A2 SM 9/125, Rund 4.5 mm G2, hvit
Varenr: P-7A2-D4W-LCA-DRP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-7A2-D4W-LCU-DRP-xx  Dropkabel FTTH, åpen ende, 2xLC/UPC G.657.A2 SM 9/125, Rund 4.5 mm G2, hvit
Varenr: P-7A2-D4W-LCU-DRP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-7A2-D4W-SCA-DRP-xx  Dropkabel FTTH, åpen ende, 2xSC/APC G.657.A2 SM 9/125, Rund 4.5 mm G2, hvit
Varenr: P-7A2-D4W-SCA-DRP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-7A2-D4W-SCU-DRP-xx  Dropkabel FTTH, åpen ende, 2xSC/UPC G.657.A2 SM 9/125, Rund 4.5 mm G2, hvit
Varenr: P-7A2-D4W-SCU-DRP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-7A2-S3W-LCA-DRP-xx  Dropkabel FTTH, åpen ende, LC/APC G.657.A2 SM 9/125, Simplex 3 mm, hvit
Varenr: P-7A2-S3W-LCA-DRP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-7A2-S4W-LCA-DRP-xx  Dropkabel FTTH, åpen ende, LC/APC G.657.A2 SM 9/125, Simplex 4.5 mm, hvit
Varenr: P-7A2-S4W-LCA-DRP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-7A2-S3W-LCU-DRP-xx  Dropkabel FTTH, åpen ende, LC/UPC G.657.A2 SM 9/125, Simplex 3 mm, hvit
Varenr: P-7A2-S3W-LCU-DRP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-7A2-S4W-LCU-DRP-xx  Dropkabel FTTH, åpen ende, LC/UPC G.657.A2 SM 9/125, Simplex 4.5 mm, hvit
Varenr: P-7A2-S4W-LCU-DRP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-7A2-S3W-SCA-DRP-xx  Dropkabel FTTH, åpen ende, SC/APC G.657.A2 SM 9/125, Simplex 3 mm, hvit
Varenr: P-7A2-S3W-SCA-DRP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-7A2-S4W-SCA-DRP-xx  Dropkabel FTTH, åpen ende, SC/APC G.657.A2 SM 9/125, Simplex 4.5 mm, hvit
Varenr: P-7A2-S4W-SCA-DRP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-7A2-S3W-SCU-DRP-xx  Dropkabel FTTH, åpen ende, SC/UPC G.657.A2 SM 9/125, Simplex 3 mm, hvit
Varenr: P-7A2-S3W-SCU-DRP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-7A2-S4W-SCU-DRP-xx  Dropkabel FTTH, åpen ende, SC/UPC G.657.A2 SM 9/125, Simplex 4.5 mm, hvit
Varenr: P-7A2-S4W-SCU-DRP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
PT-SM9-T9Y-E2A-15-BP  Fiberhale E2000/APC, 1.5 meter, 12-pack SM 9/125, Tight Buffer 900µm, Gul
Varenr:  PT-SM9-T9Y-E2A-15-BP
PT-SM9-T9Y-E2U-15-BP  Fiberhale E2000/UPC, 1.5 meter, 12-pack SM 9/125, Tight Buffer 900µm, Gul
Varenr:  PT-SM9-T9Y-E2U-15-BP
PT-SM9-T9Y-FCU-15-BP  Fiberhale FC/UPC, 1.5 meter, 12-pakning SM 9/125, Tight Buffer 900µm, Gul
Varenr:  PT-SM9-T9Y-FCU-15-BP
PT-SM9-T9Y-LCA-15-BP  Fiberhale LC/APC, 1.5 meter, 12-pakning SM 9/125, Tight Buffer 900µm, Gul
Varenr:  PT-SM9-T9Y-LCA-15-BP
PT-MM6-T9G-LCP-15-BP  Fiberhale LC/PC, 1.5 meter, 12-pakning OM1 62.5/125, Tight Buffer 900µm, Grå
Varenr:  PT-MM6-T9G-LCP-15-BP
PT-MM5-T9O-LCP-15-BP  Fiberhale LC/PC, 1.5 meter, 12-pakning OM2 50/125, Tight Buffer 900µm, Oransje
Varenr:  PT-MM5-T9O-LCP-15-BP
PT-OM3-T9A-LCP-15-BP  Fiberhale LC/PC, 1.5 meter, 12-pakning OM3 50/125, Tight Buffer 900µm, Turkis
Varenr:  PT-OM3-T9A-LCP-15-BP
PT-OM4-T9A-LCP-15-BP  Fiberhale LC/PC, 1.5 meter, 12-pakning OM4 50/125, Tight Buffer 900µm, Turkis
Varenr:  PT-OM4-T9A-LCP-15-BP
PT-SM9-T9Y-LCU-15-BP  Fiberhale LC/UPC, 1.5 meter, 12-pakning SM 9/125, Tight Buffer 900µm, Gul
Varenr:  PT-SM9-T9Y-LCU-15-BP
P-SM9-M4Y-MTF-PIG-10  Fiberhale MTP/APC Elite, 10 meter SM 9/125, mikrokabel 4.5 mm, Gul
Varenr:  P-SM9-M4Y-MTF-PIG-10
PT-SM9-T9Y-SCA-15-BP  Fiberhale SC/APC, 1.5 meter, 12-pakning SM 9/125, Tight Buffer 900µm, Gul
Varenr:  PT-SM9-T9Y-SCA-15-BP
PT-MM6-T9G-SCP-15-BP  Fiberhale SC/PC, 1.5 meter, 12-pakning OM1 62.5/125, Tight Buffer 900µm, Grå
Varenr:  PT-MM6-T9G-SCP-15-BP
PT-MM5-T9O-SCP-15-BP  Fiberhale SC/PC, 1.5 meter, 12-pakning OM2 50/125, Tight Buffer 900µm, Oransje
Varenr:  PT-MM5-T9O-SCP-15-BP
PT-OM3-T9A-SCP-15-BP  Fiberhale SC/PC, 1.5 meter, 12-pakning OM3 50/125, Tight Buffer 900µm, Turkis
Varenr:  PT-OM3-T9A-SCP-15-BP
PT-OM4-T9A-SCP-15-BP  Fiberhale SC/PC, 1.5 meter, 12-pakning OM4 50/125, Tight Buffer 900µm, Turkis
Varenr:  PT-OM4-T9A-SCP-15-BP
PT-SM9-T9X-SCU-15-BP  Fiberhale SC/UPC, 1.5 meter, 12-pakning SM 9/125, Tight Buffer 900µm, Flerfarget
Varenr:  PT-SM9-T9X-SCU-15-BP
PT-SM9-T9Y-SCU-15-BP  Fiberhale SC/UPC, 1.5 meter, 12-pakning SM 9/125, Tight Buffer 900µm, Gul
Varenr:  PT-SM9-T9Y-SCU-15-BP
PT-MM6-T9G-STP-15-BP  Fiberhale ST/PC, 1.5 meter, 12-pakning OM1 62.5/125, Tight Buffer 900µm, Grå
Varenr:  PT-MM6-T9G-STP-15-BP
PT-MM5-T9O-STP-15-BP  Fiberhale ST/PC, 1.5 meter, 12-pakning OM2 50/125, Tight Buffer 900µm, Oransje
Varenr:  PT-MM5-T9O-STP-15-BP
PT-SM9-T9Y-STU-15-BP  Fiberhale ST/UPC, 1.5 meter, 12-pakning SM 9/125, Tight Buffer 900µm, Gul
Varenr:  PT-SM9-T9Y-STU-15-BP
P-SM9-D2Y-E2A-E2A-xx  Fibersnor E2000/APC-E2000/APC duplex G.657.A2 SM 9/125, 2 mm , Gul
Varenr: P-SM9-D2Y-E2A-E2A-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-SM9-S2Y-E2A-E2A-xx  Fibersnor E2000/APC-E2000/APC simplex G.657.A2 SM 9/125, 2 mm , Gul
Varenr: P-SM9-S2Y-E2A-E2A-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-SM9-D2Y-E2A-LCA-xx  Fibersnor E2000/APC-LC/APC duplex G.657.A2 SM 9/125, 2 mm , Gul
Varenr: P-SM9-D2Y-E2A-LCA-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-SM9-S2Y-E2A-LCA-xx  Fibersnor E2000/APC-LC/APC simplex G.657.A2 SM 9/125, 2 mm , Gul
Varenr: P-SM9-S2Y-E2A-LCA-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
 
1 2 3 4 5 > >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.