45842

Fibersnor LC/APC-SC/APC duplex

G.657.A2 SM 9/125, 2 mm , Blå Ytterkappe

Varenr: P-SM9-D2B-LCA-SCA-xx

OBS! Denne snoren har blå ytterkappe, mens gul er standard for singelmodus snorer. En slik variant koster mindre og kan ha kortere leveringstid siden vi lagerfører mer av dem. Se under "Alternativer".

BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativer
Beskrivelse

Typiske data for singelmodus APC konnektorer:
Demping: 0,2 dB
Refleksjon: -65 dB
Teknisk info

Produktinformasjon

Fibertype Singelmodus G.657.A2
Farge Blå


Tilbehør
LC Connector Extraction Tool
Alternativer
45842