Fibersnor LC/APC-SC/APC duplex 20 meter

G.657.A2 SM 9/125, 2 mm , Blå

Varenummer: P-SM9-D2B-LCA-SCA-20
Velg Variant her:
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse

Typiske data for singelmodus APC konnektorer:
Demping: 0,2 dB
Refleksjon: -65 dB
Teknisk info

Produktinformasjon

Sliping APC-APC (vinklet - vinklet)
Farge Gul


Tilbehør
45859
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.