XFP, S-64.2b, 9.5-11.1 Gbps, 40km

DWDM, 14dB, SM

Varenummer: XFP-EOC192IR2Dxxxx
Velg Variant her:
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
APPLICATIONS
• IEEE 802.3ae 10GBASE-LR 10.3125 Gb/s
• 10GFC Rev.4.0 1200-SM-LL-L 10.5128 Gb/s
• SDH/SONET ITU-T G.691, ITU-T G.70

 
FEATURES
• Compatible with XFP MSA Rev. 4.5
• Compliant to IEEE 802.3ae 10GBASE-LR at 10.3125 Gbit/s
• Conforms with Fibre Channel 1200-SM-LL-L at 10.51875 Gbit/s
• Compliant to SDH/SONET ITU-T G.691, ITU-T G.709
• Up to 40 km transmission on 9/125 µm SMF G.652
• Hot pluggable 30 pin connector
• DWDM IML laser
• Duplex LC-connector interface
• Compliant with the EU RoHS 6 Environmental Requirement
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor XFP
Protokoll / bitrate
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 10G Fibre Channel
  • SDH STM-64
  • OTN/G.709 OTU-2
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 14
Rekkevidde (km) 40
Bølgelengde (nm) DWDM
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


4958
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.