XFP BiDi, 10 GE, DDM, SM, 60km

Tx/Rx=1330/1270nm, 20dB, LC

Varenummer: XFP-10GE-BX60D-32
Velg Variant her:
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 10GBASE-BX at 10.3125 Gb/s
• 10GBASE-BX at 9.953 Gb/s
 
FEATURES
• Supports 9.95 to 11.3 Gb/s data rates
• Single Mode LC Receptacle Bi-directional Transceiver
• Up to 60 km transmission on SMF
• Power dissipation < 3.5 W
• 1330nm/1270nm DFB laser and 
APD receiver 
• Digital Diagnostic monitoring
• Compliant with XFP MSA with simplex LC connector  
• Operating case temperature:0 ~ +70ºC
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor XFP
Protokoll / bitrate 10 Gigabit Ethernet
Mediatype Singelfiber
Rekkevidde (dB) 20
Rekkevidde (km) 60
Bølgelengde (nm) 1270/1330
DDM Ja
Konnektor LC Simplex


Tilbehør
18360
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.