42763

SFP, Multirate 100M-2.7G, DDM, 80km RGD

CWDM 1271nm-1611nm, 28dB, SM

Varenummer: SFP-MR80D-Cxx-RGD
Velg Variant her:
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 155 Mb/s to 2.67 Gb/s
• CWDM Systems
 
FEATURES
• 18 CWDM wavelengths (?): 1271 nm to 1611 nm
• Up to 80 km transmission (28 dB)
• Hot-Pluggable SFP footprint LC Optical Transceiver
• Small Form-Factor Pluggable (SFP) MSA compatible
• SFF-8472 Digital Diagnostic Function
• Fully compliant to ITU G.694.2 & G.695
• Operating temperature: -40 to +85 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP
Protokoll / bitrate
  • Gigabit Ethernet
  • SDH STM-1
  • SDH STM-4
  • SDH STM-16
  • OTN/G.709 OTU-1
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 28
Rekkevidde (km) 80
Bølgelengde (nm) CWDM
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


42763
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.