SFP+, 32G/16G Fibre Channel, 100m

850nm, 3dB, DDM, MM, HP B-series

Varenummer: SFP-32GFC-SR-HB
Alt. varenr: P9H32A
Velg Variant her:
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 32G, 16G Fibre Channel
• 25GBASE-SR

 
FEATURES
• Up to 70m transmission on OM3 multimode fiber and 100m on OM4 multimode fiber
• Hot-Pluggable SFP+ footprint LC Optical Transceiver
• Small Form-Factor Pluggable (SFP) MSA compatible
• Build-in CDR with 28.05Gb/s operation
• SFF-8472 Digital Diagnostic Function

 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP28
Protokoll / bitrate
  • 25 Gigabit Ethernet
  • 16G Fibre Channel
  • 32G Fibre Channel
Mediatype Multimodus
Rekkevidde (dB) 3
Rekkevidde (km) 0,100
Bølgelengde (nm) 850
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.