SFP+, 10G Ethernet, DDM, 10km, Rugged

1310nm, 9dB, SM, Juniper

Varenummer: SFP-10GE-LR-RGD-J
Velg Variant her:
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 10GBASE-LR
• Industrial environments 
 
FEATURES
• 10 km transmission at 1310 nm
• 9 dB link budget
• Hot-Pluggable SFP+ footprint LC Optical Transceiver
• Small Form-Factor Pluggable (SFP) MSA compatible
• SFF-8472 Digital Diagnostic Function
• Industrial operating temperature range, -40°C - +85°C

 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP+
Protokoll / bitrate
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 10G Fibre Channel
  • SDH STM-64
  • OTN/G.709 OTU-2
  • CPRI/OBSAI 1.228 - 3.072 Gbps
  • CPRI/OBSAI 4.915 - 9.830 Gbps
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 9
Rekkevidde (km) 10
Bølgelengde (nm) 1310
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


Tilbehør
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.