CFP2, 100GBASE-LR4, 4 x 25.8 Gbps, 10km

1310nm, 6.3dB, SM, Juniper

Varenummer: CFP2-100G-LR4-J
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 100G Ethernet
• Data Center and LAN
 
FEATURES
• 4 wavelength lanes Mux/Demux design (1295.56 nm, 1300.05 nm, 1304.59 nm, 1309.14 nm)
• Up to 25.8 Gbps Data rate per wavelength
• Up to 10km transmission on SMF
• Electrically hot-pluggable
• Digital Diagnostics Monitoring Interface
• Compliant with CFP2 MSA with LC connector
• Case operating temperature range:0°C to 70°C 
• Power dissipation < 6 W
 
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor CFP2
Protokoll / bitrate 100 Gigabit Ethernet
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 6.3
Rekkevidde (km) 10
Bølgelengde (nm) 1310
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


Tilbehør
40794
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.