SFP, Multirate 100M-2.7G, DDM, 300m 850nm, 8dB, MM

SFP, Multirate 100M-2.7G, DDM, 300m

850nm, 8dB, MM

Varenr: SFP-MR-MMF
Datablad / mer produktinformasjon

 

Finner du ikke kodingen du er på jakt etter?

 

Ta kontakt med vår produktsjef.

Det kan hende vi likevel kan levere den.

Du kan også lese mer om transceiverkompatibilitet i denne artikkelen.

BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 155 Mb/s to 2.67 Gb/s
• SDH (I1/4/16.1)
• 1000Base Gigabit Ethernet
• 1x/2x Fibre Channel
 
FEATURES
• Compatible with Small-Form Pluggable (SFP) MSA
• Operating wavelength at 850 nm
• Duplex LC connector type
• 300 m transmission with OM3 multimode fiber
• Compatible with FCC 47 CFR Part, Class B Electromagnetic Interference (EMI)
• Compatible with IEC 61000-4-2 and GR-1089-CORE Electrostatic Discharge (ESD)
• +3.3V single power supply
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP
Protokoll / bitrate
  • Gigabit Ethernet
  • SDH STM-1
  • SDH STM-4
  • SDH STM-16
  • OTN/G.709 OTU-1
Mediatype Multimodus
Rekkevidde (dB)
  • 10
  • 8
Rekkevidde (km) 0,3
Bølgelengde (nm) 850
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


33371