25627

SFP, CPRI/OBSAI 6.144 Gbps, DDM, 300m

850nm, 5dB, MM, Rugged

Varenr: SFP-6G-SD
Datablad / mer produktinformasjon

 

Finner du ikke kodingen du er på jakt etter?

 

Ta kontakt med oss!

Det kan hende vi likevel kan levere den.

 

BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
APPLICATIONS
• CPRI 1.228 Gbps - 6.144 Gbps
• OBSAI 1.228 Gbps - 6.144 Gbps
 
FEATURES
• SFF-8472 Digital Diagnostic Function
• Supports CPRI/OBSAI data rates from 1.228 Gbps to 6.144 Gbps (CPRI line rates 2-6)
• Operating wavelength at 850 nm
• Up to 300 m transmission on 50/125 µm OM3, 2000 MHz*km
• Duplex LC connector type
• Small Form-Factor Pluggable (SFP) MSA compatible
• +3.3V single power supply
• Suitable for outdoor installations:
  Industrial temperature range -40ºC to 85ºC
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP+
Protokoll / bitrate
  • CPRI/OBSAI 1.228 - 3.072 Gbps
  • CPRI/OBSAI 4.915 - 6.144 Gbps
Mediatype Multimodus
Rekkevidde (dB) 4
Rekkevidde (km) 0,300
Bølgelengde (nm) 850
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


25627