SFP+, 10G/1G Ethernet, DDM, 300m 850nm, 4dB, MM

SFP+, 10G/1G Ethernet, DDM, 300m

850nm, 4dB, MM

Varenr: SFP-10GE1G-SR

 

Finner du ikke kodingen du er på jakt etter?

 

Ta kontakt med vår produktsjef.

Det kan hende vi likevel kan levere den.

Du kan også lese mer om transceiverkompatibilitet i denne artikkelen.

BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 10GBASE-SR
• 1000Base-SX
 
FEATURES
• Up to 300 m transmission at 850 nm on OM3, 2000 MHz*km
• Hot-Pluggable SFP+ footprint LC Optical Transceiver
• Small Form-Factor Pluggable (SFP) MSA compatible
• SFF-8472 Digital Diagnostic Function

 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP+
Protokoll / bitrate
  • Gigabit Ethernet
  • 10 Gigabit Ethernet
Mediatype Multimodus
Rekkevidde (dB) 4
Rekkevidde (km) 0,3
Bølgelengde (nm) 850
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


Tilbehør
54872