17206

SFP+, 10GBase-LR, DDM, 40km, Low-Band

CWDM 1271nm-1451nm, 14dB, SM

Varenr: SFP-10GE-ER-CxxL
Datablad / mer produktinformasjon

 

Finner du ikke kodingen du er på jakt etter?

 

Ta kontakt med oss!

Det kan hende vi likevel kan levere den.

 

BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
 
APPLICATIONS
• 10GBASE-LR/LW
• CWDM Networking
 
FEATURES
• 40 km transmission
• 14 dB link budget
• 10 low-band CWDM wavelengths (λ): 1271 nm to 1451 nm
• Hot pluggable SFP+ MSA form factor
• Data rate up to 10.3 Gb/s
• Uncooled DML Laser
• APD photo-detector
• Single 3.3Vpower supply
• Low power consumption
• Duplex LC optical receptacle
• Digital Optics Monitoring (DOM)
• RoHS-6 compliant (lead-free)
• Operating Case Temperature:
 Standard: -5°C to 70°C

 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP+
Protokoll / bitrate
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 10G Fibre Channel
  • SDH STM-64
  • OTN/G.709 OTU-2
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 14
Rekkevidde (km) 40
Bølgelengde (nm) CWDM
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


17206