43584

SFP+, 1.2-11.3G, 80km, Auto-Tunable

DWDM 50GHz ITU, 23dB, SM, I-temp

Varenr: SFP-10G-MR80-AT50
Datablad / mer produktinformasjon

 

Finner du ikke kodingen du er på jakt etter?

 

Ta kontakt med oss!

Det kan hende vi likevel kan levere den.

 

OBS! Denne transceiveren har APD-mottaker og må ikke loopes uten dempeledd!

APD står for Avalanche Photo Diode og er en type mottaker med aktiv forsterkning av signalet. Dette gjør at den er veldig følsom men det er dermed også begrenset hvor mye lys den tåler uten å bli ødelagt. Det er derfor viktig at man ikke looper den direkte fra sender til mottaker uten å ha tilstrekkelig demping for eksempel i form av et 10-15 dB dempeledd eller 40-60 km fiber.

 

Hvis man har hatt for sterkt lys inn på mottakeren vil man få problemer med bitfeil eller å få link i det hele tatt. Ofte vil det også se ut på Rx Power i DDM-dataene som at det kommer lys inn på mottakeren selv om den er koblet fra.

Les mer om APD-mottakereVis mindre...
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativer
Beskrivelse
APPLICATIONS
• Supports 80km link distances
• 1Gb/s or 10Gb/s Gigabit Ethernet
• 10G Fibre Channel
• OTU1/OTU2 with FEC 
• Dispersion limited or noise limited
• High/low OSNR Metro
• Link with or without amplification
 
FEATURES
• ITU-T C-band 50 GHz spacing Tunable DWDM SFP+ Transceiver
• Auto-tuning within 191.35 - 196.1 THz
• Data rate 1.2 - 11.3 Gbit/s
• Support 80 km link distances
• Negative chirp transmitter with ILMZ (Integrated Laser Mach Zehnder) TOSA
• Tx dither for use in high-power links 
• APD receiver with limiting amplifier
• Adjustable Rx determination threshold value
• Low power consumption: < 1.5 W
• Positive power supply lines: 3.3 V
• Operating case temperature range: -40 to +85 °C
• RoHS 6 compliant
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP+
Protokoll / bitrate
  • 10 Gigabit Ethernet
  • SDH STM-64
  • OTN/G.709 OTU-2
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 23
Rekkevidde (km) 80
Bølgelengde (nm) DWDM
Mottakertype APD
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


Tilbehør
Alternativer
43584