SFP, 100/155Mbps FE, 2km 1300nm, 11dB, MM

SFP, 100/155Mbps FE, 2km

1300nm, 11dB, MM

Varenr: SFP-100Base-FX
Datablad / mer produktinformasjon

 

Finner du ikke kodingen du er på jakt etter?

 

Ta kontakt med vår produktsjef.

Det kan hende vi likevel kan levere den.

Du kan også lese mer om transceiverkompatibilitet i denne artikkelen.

BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 100Base Ethernet
• FTTx
 
FEATURES
• Hot-Pluggable SFP footprint
• Operating temperature 0°C to 70°C
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP
Protokoll / bitrate Fast Ethernet
Mediatype Multimodus
Rekkevidde (dB) 13
Rekkevidde (km) 2
Bølgelengde (nm) 1310
DDM Nei
Konnektor LC Duplex


1617