35237 35237 35237 35237

Fiberworks 8ch. CWDM BiDi Mux/Demux LGX2

Single fiber, LC/UPC, B-side

Varenr: F-CMUX-BIDI8-B-LGX2
Datablad / mer produktinformasjon

 

Finner du ikke kodingen du er på jakt etter?

 

Ta kontakt med vår produktsjef.

Det kan hende vi likevel kan levere den.

Du kan også lese mer om transceiverkompatibilitet i denne artikkelen.

BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
FEATURES
•  Coarse WDM in compliance with ITU-T G.694.2
•  Standard 16-channel CWDM band 1270 – 1370 nm and 1430 – 1610 nm, 20 nm spacing
•  Based on thin film optics with epoxy free optical path
•  Protocol transparent (support 1G, 10G etc.)
•  Three modules fit in 1U in 19" rack or 12 modules in 3U
•  LC/UPC connectors


Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor LGX2
Linjefiber Enkel (bidi, mux/demux)
Antall kanaler 8
OADM Nei, mux/demux
Utvidelsesport Nei
Monitorport Nei
Konnektortype Rett (UPC, PC)
Konnektor LC/UPC


Tilbehør
35237