17008

CSFP Dual BiDi, GigE, DDM, SM, 10km

TX/RX=1490/1310nm, 13dB, LC

Varenr: CSFP-GE-2BX10D-43

 

Finner du ikke kodingen du er på jakt etter?

 

Ta kontakt med oss!

Det kan hende vi likevel kan levere den.

 

BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
APPLICATIONS
• single fiber operations
• Gigabit Ethernet
• FTTx
 
FEATURES
• Up to 10 km transmission on SM fiber
• 1490 nm / 1310 nm operation
• Hot-Pluggable SFP footprint
• Dual optical LC interface for bi-directional operation
• Industrial operating temperature -40 °C to 85 °C
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor cSFP
Protokoll / bitrate Gigabit Ethernet
Mediatype
  • Singelmodus
  • Singelfiber
Rekkevidde (dB) 13
Rekkevidde (km) 10
Bølgelengde (nm) 1310/1490
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


Tilbehør
17008