Loopmodul MTP/MPO 24F hann (med pinner) 50/OM3, 24 F type 1, Elite

Loopmodul MTP/MPO 24F hann (med pinner)

50/OM3, 24 F type 1, Elite

Varenr: P-OM3-M2M-LOOP
Alt. varenr: M2EMLOOPV1
BeskrivelseTeknisk infoAlternativer
Beskrivelse
Loopmodul MTP/MPO hann (med pinner) MM OM3 24F type 1, for 40/100G

Loopmodul sørger for en enkel, men effektiv måte å teste og diagnostisere. Vanligvis brukes den til fiberoptiske testapplikasjoner eller nettverksrestaureringer. Den beste praksis er å sende et loop-back test signal til nettverksutstyr, en om gangen for å isolere problemet. Leveres med BIF (Bøyebestandig fiber)
 
Typiske data for MTP/MPO multimodus loopmodul
Demping typisk/maks: 0,20/0,35dB
Reflektert effekt typisk/maks: -33/-30dB
Teknisk info

Produktinformasjon

Fibertype Multimodus OM3
Konnektortype MPO Base-24 (MPO24)


Alternativer
56175