Dropkabel FTTH, åpen ende, LC/APC G.657.A2 SM 9/125, Simplex 3 mm, hvit Dropkabel FTTH, åpen ende, LC/APC G.657.A2 SM 9/125, Simplex 3 mm, hvit Dropkabel FTTH, åpen ende, LC/APC G.657.A2 SM 9/125, Simplex 3 mm, hvit

Dropkabel FTTH, åpen ende, LC/APC

G.657.A2 SM 9/125, Simplex 3 mm, hvit

BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
  • Dropkabel for FTTH
  • Rund, 3 mm
  • Typisk tap: < 0.3 dB
  • I henhold til IEC 61754-20 (LC) / IEC 61754-4 (SC)
  • Høykvalitets konnektorer
  • Motstandyktig mot korrosjon og høye temperaturer
  • 60/170 N strekkfasthet (permanent/momentant)
  • 500 N/10cm trykkfasthet
  • Halogenfri - trygg for bruk i private hjem og kontorbygninger
  • Leveres med ulike konnektorer
Teknisk info

Produktinformasjon

Farge Hvit


30672