Forgrening 24 x LC - 24 x LC, OM3, 5mtr

Varenummer: UHD24LCPR2OM3MC5
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse

 FirstLigth Ultra High Density pre-terminert kabel

  • LC forgrening for bruk i FirstLight UHD moduler
  • OM3 50/125µm multimodus fiber
  • Mikrokabel, diameter 4,5 mm
  • 12 x duplex LC Uniboot-konnektorer i begge ender på 900mikron haler
Teknisk info


Tilbehør
40041
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.