36343

Patch MPO12 male - MPO12 male, pol.A

12-core OM4 multimode, 3mm, Erika Violet

Varenummer: P-OM4-M3M-M1MaM1M-xx
Velg Variant her:
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
Teknisk info

Produktinformasjon

Bruksområde Direkte kobling mellom to Fiberworks MPO-moduler
Fiberantall G12
Fibertype Multimodus OM4
Polaritet A
Kjønn Hann - hann


Tilbehør
36343
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.