6983

Fibersnor SC/APC-SC/UPC simplex

G.657.A2 SM 9/125, 2 mm , Gul

BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
Typiske data for singelmodus UPC konnektorer:
Demping: 0,3 dB
Refleksjon: -55 dB

Typiske data for singelmodus APC konnektorer:
Demping: 0,2 dB
Refleksjon: -65 dB
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Fibertype Singelmodus G.657.A2
Sliping APC-UPC (vinklet - rett)
Farge Gul


6983