Fibersnor SC/APC-SC/APC duplex

G.657.A2 SM 9/125, 2 mm , Gul

Varenummer: P-SM9-D3Y-SCA-SCA-xx
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse

Typiske data for singelmodus APC konnektorer:
Demping: 0,2 dB
Refleksjon: -65 dB
Teknisk info


3838
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.