Fibersnor SC/PC-SC/PC duplex 35 meter

MM 62.5/125 OM1, 2 mm, Oransje

Varenummer: P-MM6-D3O-SCP-SCP-35
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse

Typiske data for multimodus konnektorer:
Demping: 0,4 dB
Refleksjon: -25 dB
Teknisk info

Produktinformasjon

Fibertype Multimodus OM1
Sliping PC-PC (rett - rett, MM)
Farge Oransje


46130
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.