Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
17876 23524
 
F-MPO24-2-OM3-MP-LC Fiberworks 24-port MPO mounted fan-out, rear access 2x MPO12(f) to 12x LC/PC, 50/125µm OM3
Varenr:  F-MPO24-2-OM3-MP-LC
P-OM3-M3A-MTF-8LC-xx  Forgrening 40G QSFP+, MPO - 8 x LC OM3 50/125µm, mikrokabel 3 mm, Aqua
Varenr: P-OM3-M3A-MTF-8LC-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.