Multimodus 50/125 10G+ (OM4)

 

OM4 er en multimodus fiber med kjernediameter 50 µm definert av TIA-492AAAD som kom i første utgave i 2009 og ITU-T G.651.1.

 

 

I likhet med OM3 er den optimalisert for bruk med lasere rundt 1300 nm men har enda bedre rekkevidde enn OM3. 10GBASE-SR er spesifisert med en rekkevidde på 400 meter. OM4 passer også bra til bruk ved parallelle 40G- og 100G-grensesnitt som 40GBASE-SR4 og 100GBASE-SR4.

 

OM4-fiber er fullt ut kompatibel med andre typer multimodus fiber med kjernediameter på 50 µm. Den er mye brukt i datasentre og er anbefalt brukt i nye anlegg dersom man ikke vil bruke singlemodus fiber.

 

Alle våre OM4-snorer leveres med Erika Violet (magenta) ytterkappe og rene konnektorer av topp kvalitet. De leveres med klips som gjør det lett å endre polaritet. Alle konnektorene leveres med lyse eller transparente støvhetter som gjør det enklere å bruke rødlyspenn ved installasjon eller feilsøking.

 

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
20239 20184 30045
 
P-OM4-D2M-LCP-LCP-xx  Fibersnor LC/PC-LC/PC duplex MM 50/125 OM4 (10G), 2 mm, Magenta
Varenr: P-OM4-D2M-LCP-LCP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-OM4-D2M-LCP-SCP-xx  Fibersnor LC/PC-SC/PC duplex MM 50/125 OM4 (10G), 2 mm, Magenta
Varenr: P-OM4-D2M-LCP-SCP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-OM4-D2M-SCP-SCP-xx  Fibersnor SC/PC-SC/PC duplex MM 50/125 OM4 (10G), 2 mm, Magenta
Varenr: P-OM4-D2M-SCP-SCP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.