Fibersnor LC/PC-LC/PC dupleks OM3 50/125, forsterket oval 5 mm, Turkis Fibersnor LC/PC-LC/PC dupleks OM3 50/125, forsterket oval 5 mm, Turkis

Fibersnor LC/PC-LC/PC dupleks

OM3 50/125, forsterket oval 5 mm, Turkis

BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse

Forsterket fibersnor med ekstra mekanisk styrke, konstruert som figur-0 hvor en tvillingkabel er kledd med ekstra ytterjakke.

 

Dette er en fibersnor som oppfyller de strenge kravene til å bli OM3-klassifisert. Det vil si at det er en 50/125 µm multimodus fiber med ekstra høy båndbredde (2000 MHz*km) som gjør den spesielt anvendelig for bitrater på 10 Gb/s.
 
Den er også spesialtilpasset bruk med lasere (ikke LED slik OM1 og OM2 er) slik at man er sikker på å få maksimal rekkevidde ut av transceiveren selv ved høye bitrater,
 
Samtidig er den fullt ut kompatibel med andre typer 50/125 µm multimodus fiber.
 

Typiske data for multimodus PC konnektorer:
Demping: 0,4 dB
Refleksjon: -25 dB

Teknisk info

Produktinformasjon

Fibertype Multimodus OM3
Konnektortype Rett (UPC, PC)
Sliping PC-PC (rett - rett, MM)
Farge Aqua / Turkis
Konnektor LC Duplex


51210