20305

Fibersnor LC/PC-LC/PC duplex

MM 50/125 OM2, 2 mm, Oransje

BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse

Typiske data for multimodus konnektorer:
Demping: 0,4 dB
Refleksjon: -25 dB
Teknisk info

Produktinformasjon

Fibertype Multimodus OM2
Sliping PC-PC (rett - rett, MM)
Farge Oransje


Tilbehør
LC Connector Extraction Tool
20305