20184

Fibersnor LC/PC-SC/PC duplex

MM 50/125 OM4 (10G), 2 mm, Magenta

BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
Dette er en fibersnor som oppfyller de strenge kravene til å bli OM4-klassifisert. Det vil si at det er en 50/125 µm multimodus fiber med ekstra høy båndbredde (4700 MHz*km) som gjør den spesielt anvendelig for bitrater på 10 Gb/s og høyere.
 
Den er også spesialtilpasset bruk med lasere (ikke LED slik OM1 og OM2 er) slik at man er sikker på å få maksimal rekkevidde ut av transceiveren selv ved høye bitrater, 
 
Samtidig er den fullt ut kompatibel med andre typer 50/125 µm multimodus fiber.
 

Typiske data for multimodus PC konnektorer:
Demping: 0,4 dB
Refleksjon: -25 dB
Teknisk info

Produktinformasjon

Fibertype Multimodus OM4
Sliping PC-PC (rett - rett, MM)
Farge Magenta / Erika Violet


Tilbehør
LC Connector Extraction Tool
20184