20475

Fibersnor LC/PC-ST/PC duplex

MM 62.5/125 OM1, 2 mm, Oransje

BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse

Typiske data for multimodus konnektorer:
Demping: 0,4 dB
Refleksjon: -25 dB
Teknisk info

Produktinformasjon

Fibertype Multimodus OM1
Sliping PC-PC (rett - rett, MM)
Farge Oransje


Tilbehør
LC Connector Extraction Tool
20475