20283

Fibersnor SC/APC-LC/UPC duplex

G.657.A2 SM 9/125, 2 mm , Gul

Varenr: P-SM9-D2Y-SCA-LCU-xx
Datablad / mer produktinformasjon

OBS! Denne transceiveren har APD-mottaker og må ikke loopes uten dempeledd!

APD står for Avalanche Photo Diode og er en type mottaker med aktiv forsterkning av signalet. Dette gjør at den er veldig følsom men det er dermed også begrenset hvor mye lys den tåler uten å bli ødelagt. Det er derfor viktig at man ikke looper den direkte fra sender til mottaker uten å ha tilstrekkelig demping for eksempel i form av et 10-15 dB dempeledd eller 40-60 km fiber.

 

Hvis man har hatt for sterkt lys inn på mottakeren vil man få problemer med bitfeil eller å få link i det hele tatt. Ofte vil det også se ut på Rx Power i DDM-dataene som at det kommer lys inn på mottakeren selv om den er koblet fra.

Les mer om APD-mottakereVis mindre...

 

Lurer du på hvordan single-fiber CWDM virker?

 

Klikk her for å lese mer om dette!

 

 

BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativer
Beskrivelse

Typiske data for singelmodus UPC konnektorer:
Demping: 0,3 dB
Refleksjon: -55 dB
 

Typiske data for singelmodus APC konnektorer:
Demping: 0,2 dB
Refleksjon: -65 dB
Teknisk info

Produktinformasjon

Fibertype Singelmodus G.657.A2
Sliping APC-UPC (vinklet - rett)
Farge Gul


Tilbehør
LC Connector Extraction Tool
Alternativer
20283