Fibersnor FC/APC-LC/UPC duplex

G.657.A2 SM 9/125, 2 mm , Gul

Varenummer: P-SM9-D2Y-FCA-LCU-xx
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
 
Typiske data for singelmodus UPC konnektorer:
Demping: 0,3 dB
Refleksjon: -55 dB
 

Typiske data for singelmodus APC konnektorer:
Demping: 0,2 dB
Refleksjon: -65 dB
Teknisk info

Produktinformasjon

Sliping APC-UPC (vinklet - rett)
Farge Gul


Tilbehør
21424
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.