SFP BIDI, 1.25Gbps GigE, DDM, MM, 550m

TX/RX=1310/1550nm, 10 dB, LC, Extreme

Varenummer: SFP-1000B-BX2D-35-E
Velg Variant her:
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
APPLICATIONS
• single fiber options 1310/1550 
• 1000Base Ethernet
• FTTx 
• Multimode fiber
 
FEATURES
• Up to 550 m transmission on MM fiber
• Hot-Pluggable SFP footprint
• LC optical interface
• compliant to SFP MSA and SFF-8472
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP
Protokoll / bitrate Gigabit Ethernet
Mediatype Multimodus
Rekkevidde (dB) 10
Rekkevidde (km) 2
Bølgelengde (nm) 1310/1550
DDM Nei
Konnektor LC Simplex


Tilbehør
40410
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.