SFP BiDi, 1.25 Gbps GigE, DDM, SM, 10km

TX/RX=1490/1310nm, 11dB, LC, Cisco

Varenummer: SFP-1000B-BX10D-43-c
Alt. varenr: GLC-BX-D
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
APPLICATIONS
• single fiber operations
• Gigabit Ethernet
• FTTx
 
FEATURES
• Up to 10 km transmission on SM fiber
• 1490 nm / 1310 nm operation
• Hot-Pluggable SFP footprint
• Optical LC interface for bi-directional operation
• Operating temperature 0 °C to 70 °C
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP
Protokoll / bitrate Gigabit Ethernet
Mediatype Singelfiber
Rekkevidde (dB) 11
Rekkevidde (km) 10
Bølgelengde (nm) 1310/1490
DDM Ja
Konnektor LC Simplex


Tilbehør
2914
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.