Fiberworks 40+1 DWDM Mux+Demux 19" 1RU

ITU ch. 21-60, 1310WB, Monitor, LC/UPC

Varenummer: F-DMUX-40+1-2160-MLU
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
Med denne multiplekseren får man tilgang til de 40 vanligste DWDM-kanalene til en pris per kanal som ligger under CWDM. Den har monitorporter for enkel feilsøking og en 1310 nm wideband-port for bruk til f.eks. 40G, 100G, eksisterende samband på 1310 nm, low-band CWDM (1270-1450 nm) eller OSC-kanal på 1490 eller 1510 nm.
 
FEATURES
- Dense WDM in compliance with ITU-T G.694.1
- 40 DWDM channels 21-60 with 100 GHz spacing

- Based on gaussian arrayed waveguide grating (AWG)
- Uniform insertion loss across all channels
- Typical insertion loss < 4.0 dB (max 6.0 dB)
- Protocol transparent (support 1G, 10G etc.)
- 19" rack module, height 1U
- LC/UPC connectors

Teknisk info

Produktinformasjon

Linjefiber Dobbel (fiberpar, mux+demux)
OADM Nei, mux/demux
Utvidelsesport Ja, 1310WB
Monitorport Ja (2%)
Konnektortype Rett (UPC, PC)


Tilbehør
42027
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.