Fiberworks 1 ch. CWDM OADM 1550 nm wide

Patchcord style, LC UPC/APC and SC/APC

Varenummer: F-COADM-1-IY-LS-15WB
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
FEATURES
  • 1550nm and 1310/1490nm splitter/combiner e.g. for RF overlay   
  • ABS box 90x20x10 mm
  • 2 mm patchcord style
  • LC/UPC connector on 1310/1490
  • LC/APC connector on 1550WB
  • SC/APC on Com 
  • Based on thin film optics with epoxy free optical path
  • Protocol transparent (support 1G, 10G etc.)

Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor Plastboks
Linjefiber Enkel (bidi, mux/demux)
Antall kanaler 1
OADM Ja, "drop & continue"
Konnektortype Rett (UPC, PC)
Konnektor
  • LC/APC
  • LC/UPC


45958
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.