Fiberworks 1 ch. CWDM OADM 1311 nm

Patchcord style, LC - SC connectors

Varenummer: F-COADM-1-IY-LCSC-31
Velg Variant her:
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
FEATURES
  • Coarse WDM in compliance with ITU-T G.694.2
  • Add/drop of one CWDM wavelength
  • ABS box 90x20x10 mm
  • 2 mm patchcord style
  • LC/UPC connectors on Express and Add/drop ports
  • SC/UPC connector on Line port  
  • Based on thin film optics with epoxy free optical path
  • Protocol transparent (support 1G, 10G etc.)

Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor Plastboks
Linjefiber Enkel (bidi, mux/demux)
Antall kanaler 1
OADM Ja, "drop & continue"
Konnektortype Rett (UPC, PC)
Konnektor
  • LC/UPC
  • SC/UPC


40143
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.