Fiberworks 4+1 ch. CWDM Mux+Demux, LGX3

C51-C57 + 1310nm/CWDM upgrade

Varenummer: F-CMUX-4+1-5157-LGX3
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørRelaterte produkter
Beskrivelse
FEATURES
- Coarse WDM in compliance with ITU-T G.694.2
- CWDM channels 1510nm, 1530nm, 1550nm, 1570nm
- With 1310nm wideband port  
- Based on thin film optics with epoxy free optical path
- Protocol transparent (support 1G, 10G etc.)
- LGX3 form factor - Three modules fit in 1U in 19" chassis or 14 modules in 3U chassis
- LC/UPC connectors
 
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor LGX3
Linjefiber Dobbel (fiberpar, mux+demux)
Antall kanaler 4
OADM Nei, mux/demux
Utvidelsesport Ja, 1310WB
Monitorport Nei
Konnektortype Rett (UPC, PC)
Konnektor LC/UPC


Tilbehør
Relaterte produkter
46086
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.