45819

Fibersnor LC/APC-SC/UPC duplex 20 meter

G.657.A2 SM 9/125, 2 mm , Rød Ytterkappe

Varenr: P-SM9-D2R-LCA-SCU-20
Datablad / mer produktinformasjon

OBS! Denne snoren har rød ytterkappe, mens gul er standard for singelmodus snorer. En slik variant koster mindre og kan ha kortere leveringstid siden vi lagerfører mer av dem. Se under "Alternativer".

BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativer
Beskrivelse

Typiske data for singelmodus UPC konnektorer:
Demping: 0,3 dB
Refleksjon: -55 dB
 

Typiske data for singelmodus APC konnektorer:
Demping: 0,2 dB
Refleksjon: -65 dB
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Fibertype Singelmodus G.657.A2
Sliping APC-UPC (vinklet - rett)
Farge Rød


Tilbehør
LC Connector Extraction Tool
Alternativer
45819