18672 18672 18672 18672

Fiberworks 8ch. CWDM BiDi CATV Mux/Demux

Single fiber, Mon. port, LC/APC, B-side

Varenr: F-CMUX-BIDI8-B-MLA
Datablad / mer produktinformasjon

 

Finner du ikke kodingen du er på jakt etter?

 

Ta kontakt med vår produktsjef.

Det kan hende vi likevel kan levere den.

Du kan også lese mer om transceiverkompatibilitet i denne artikkelen.

BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
FEATURES
•  Coarse WDM in compliance with ITU-T G.694.2
•  Standard 16-channel CWDM band 1290 – 1430 nm and 1470 – 1610 nm, 20 nm spacing
•  2% monitoring port for Tx
•  Based on thin film optics with epoxy free optical path
•  Protocol transparent (support 1G, 10G etc.)
•  Two modules fit in 1U in 19" rack
•  LC/APC connectors


Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor Fiberworks
Linjefiber Enkel (bidi, mux/demux)
Antall kanaler 8
OADM Nei, mux/demux
Utvidelsesport Nei
Monitorport Ja (2%)
Konnektortype Vinklet (APC, for CATV)
Konnektor LC/APC


Tilbehør
18672