35233 35233 35233 35233

Fiberworks 8ch. CWDM BiDi Mux/Demux LGX3

Single fiber, LC/UPC, B-side

Varenr: F-CMUX-BIDI8-B-LGX3
Datablad / mer produktinformasjon

 

Lurer du på hvordan single-fiber CWDM virker?

 

Klikk her for å lese mer om dette!

 

 

BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
FEATURES
•  Coarse WDM in compliance with ITU-T G.694.2
•  Standard 16-channel CWDM band 1270 – 1370 nm and 1430 – 1610 nm, 20 nm spacing
•  Based on thin film optics with epoxy free optical path
•  Protocol transparent (support 1G, 10G etc.)
•  Three modules fit in 1U in 19" rack or 14 modules in 3U
•  LC/UPC connectors


Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor LGX3
Linjefiber Enkel (bidi, mux/demux)
Antall kanaler 8
OADM Nei, mux/demux
Utvidelsesport Nei
Monitorport Nei
Konnektortype Rett (UPC, PC)
Konnektor LC/UPC


Tilbehør
35233