6447 6447 6447 6447

Fiberworks 4 ch. CWDM BiDi Mux/Demux

Single fiber, Mon. port, LC/UPC, A-side

Varenr: F-CMUX-BIDI4-A-MLU
Datablad / mer produktinformasjon

 

Lurer du på hvordan single-fiber CWDM virker?

 

Klikk her for å lese mer om dette!

 

 

BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativer
Beskrivelse
FEATURES
•  Coarse WDM in compliance with ITU-T G.694.2
•  4 bi-directional channels using standard 8-channel CWDM band 1470 – 1610 nm, 20 nm spacing
•  2% monitoring port for Tx.
•  Based on thin film optics with epoxy free optical path
•  Protocol transparent (support 1G, 10G etc.)
•  Two modules fit in 1U in 19" rack
•  LC/UPC connectors


Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor Fiberworks
Linjefiber Enkel (bidi, mux/demux)
Antall kanaler 4
OADM Nei, mux/demux
Utvidelsesport Nei
Monitorport Ja (2%)
Konnektortype Rett (UPC, PC)
Konnektor LC/UPC


Tilbehør
Alternativer
6447