37104

Fiberworks 4 ch. CWDM BiDi Mux/Demux

Low Loss, Single fiber, LC/UPC, A-side

Varenr: F-CMUX-BIDI4-A-LL-LU

 

Finner du ikke kodingen du er på jakt etter?

 

Ta kontakt med vår produktsjef.

Det kan hende vi likevel kan levere den.

Du kan også lese mer om transceiverkompatibilitet i denne artikkelen.

BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativer
Beskrivelse
FEATURES
- Coarse WDM in compliance with ITU-T G.694.2
- 4 bi-directional channels using 8 CWDM wavelengths 1470nm - 1610nm with 20nm spacing
 
- Ultra low insertion loss (< 1.3 dB)
- Based on thin film optics with epoxy free optical path
- Protocol transparent (support 1G, 10G etc.)
- Two modules fit in 1U in 19" rack
- LC/UPC connectors

Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor Fiberworks
Fibertype SM
Konnektor LC/UPC


Tilbehør
Alternativer
37104