Fiberworks 8+1 ch. CWDM Mux+Demux, LGX2 C47-C61 + 1310nm/CWDM upgrade, LC/APC Fiberworks 8+1 ch. CWDM Mux+Demux, LGX2 C47-C61 + 1310nm/CWDM upgrade, LC/APC Fiberworks 8+1 ch. CWDM Mux+Demux, LGX2 C47-C61 + 1310nm/CWDM upgrade, LC/APC Fiberworks 8+1 ch. CWDM Mux+Demux, LGX2 C47-C61 + 1310nm/CWDM upgrade, LC/APC

Fiberworks 8+1 ch. CWDM Mux+Demux, LGX2

C47-C61 + 1310nm/CWDM upgrade, LC/APC

Varenr: F-CMUX-8+1-4761-LX2A
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørAlternativer
Beskrivelse
FEATURES
- Coarse WDM in compliance with ITU-T G.694.2
- 8 CWDM channels 1470nm - 1610nm with 20nm spacing
- 1310nm wideband/upgrade port  
- Based on thin film optics with epoxy free optical path
- Protocol transparent (support 1G, 10G etc.)
- Three modules fit in 1U in 19" rack or 12 modules in 3U.
- LC/APC connectors
 
 
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor LGX2
Fibertype SM
Linjefiber Dobbel (fiberpar, mux+demux)
Antall kanaler 8
OADM Nei, mux/demux
Utvidelsesport Ja, 1310WB
Monitorport Nei
Konnektortype Vinklet (APC, for CATV)
Konnektor LC/APC


Tilbehør
Alternativer
55437