SFP+, 9.9-11.3G, 80km, neg.chirp Tunable

DWDM 50GHz ITU, 23dB, SM, Cisco ASR

Varenummer: SFP-10G-MR80-DTNP-CA
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
APPLICATIONS
• Supports 80km link distances
• 10Gb/s Gigabit Ethernet 10GBASE-ER/EW
• 10G Fibre Channel
• Dispersion limited
• High OSNR Metro
 
FEATURES
• ITU-T C-band 50 GHz spacing Tunable DWDM SFP+ Transceiver
• Data rate 9.95- 11.3 Gbit/s
• Support 80 km link distances
• Negative chirp transmitter with ILMZ (Integrated Laser Mach Zehnder) TOSA
• APD receiver with limiting amplifier
• Adjustable Rx determination threshold value
• Low power consumption: < 1.5 W
• Positive power supply lines: 3.3 V
• Operating case temperature range: 0 to 70 °C
• RoHS 6 compliant
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP+
Protokoll / bitrate
  • 10 Gigabit Ethernet
  • SDH STM-64
  • OTN/G.709 OTU-2
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 23
Rekkevidde (km) 80
Bølgelengde (nm) DWDM
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


41899
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.