QSFP+, 40GBASE-PSM4, 4 x 10.3 Gbps, 10km

1310nm, 6.6dB, SM, MPO, Dell

Varenummer: QSFP-40G-PSM4-D
Velg Variant her:
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 40G Ethernet
• Data Center and LAN
 
FEATURES
• 4 parallell channels at 1310nm
• Up to 10.3125Gbps Data rate per channel
• Up to 10km transmission on SMF
• Electrically hot-pluggable
• Digital Diagnostics Monitoring Interface
• Compliant with QSFP+ MSA with MPO connector
• Case operating temperature range:0°C to 70°C 
• Power dissipation < 3.5 W
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor QSFP+
Protokoll / bitrate
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 40 Gigabit Ethernet
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 6.6
Rekkevidde (km) 10
Bølgelengde (nm) 1310
DDM Ja
Konnektor MPO


Tilbehør
38819
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.