SFP+ Copper Twinax cable (DAC)

Passive, 0.5 meter, Extreme

Varenummer: SFP-H10GB-CU0.5M-E
Velg Variant her:
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
APPLICATIONS
• Storage Area Networks
• Network Attached Storage
• Storage Servers
• Switch fabric I/O
• Data center cabling infrastructure
• High density connections between networking equipment
 

FEATURES
• Hot-pluggable SFP+ 20 PIN footprint
• Data rate up to 11.3Gbps
• Full support 1G/2G/4G/8G Fiber Channel applications
• 3.3V power supply
• Metal enclosure for lower EMI
• Power consumption less than 0,5W
• Compliant with MSA SFP+
• Built-in Digital Optics Monitoring (DOM)
• RoHS-6 compliant (lead-free)
• Operating Case Temperature: Standard - 5°C to + 70°C
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP+
Protokoll / bitrate
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 8G Fibre Channel
  • 10G Fibre Channel
Mediatype Kobber
DDM Nei
Konnektor LC Simplex


38918
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.