SFP+, 10GBase-LR, DDM, 40km

CWDM 1610nm, 15dB, SM,HP Virtual Connect

Varenummer: SFP-10GE-ER-C61-HV
Velg Variant her:
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
 
APPLICATIONS
• 10GBASE-ER
• CWDM Networking
 
FEATURES
• 40 km transmission
• 15 dB link budget
• 8 CWDM wavelengths (λ): 1471 nm to 1611 nm
• Hot pluggable SFP+ MSA form factor
• Data rate up to 10.3 Gb/s
• CWDM EML laser transmitter
• APD photo-detector
• Single 3.3Vpower supply
• Low power consumption
• Duplex LC optical receptacle
• Digital Optics Monitoring (DOM)
• RoHS-6 compliant (lead-free)
• Operating Case Temperature:
 Standard: -5°C to 70°C

 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP+
Protokoll / bitrate
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 10G Fibre Channel
  • SDH STM-64
  • OTN/G.709 OTU-2
  • CPRI/OBSAI 1.228 - 3.072 Gbps
  • CPRI/OBSAI 4.915 - 9.830 Gbps
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 15
Rekkevidde (km) 40
Bølgelengde (nm) CWDM
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


Tilbehør
40513
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.